Баерн супериорно чекор поблиску од рекордната 30-та титула


2 копии

Ривалството меѓу Реал Мадрид и Барселона трае веќе со децении. Тоа се двата најтрофени клуба во историјата на шпанскиот фудбал. И сезонава која се чека да ...
| | веќе видена | слични

Штутгарт и Оснабрик одиграа без голови во меч од 30. коло во втората германска лига, резултат што може да се смета како кикс за домаќините кои се во трка за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Белгијците нема да може да патуваат во земјава. Белгија забрани да се патува во Македонија поради коронавирусот. По повеќе дена преговори, Белгија ја објави ...
сите 217 | | | веќе видена

КАМПАЊАТА ОДИ КОН ФИНИШОТ, ИМА И НОВИ „БОМБИ“ Две нови снимки на кои се слуша лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев беа објавени денеска на јутјуб на ...
сите 203 | | | веќе видена

До крајот на август очекувам земјите членки на еу да ја изгласаат преговарачката рамка за македонија и некаде наесен европскиот совет да додели датум за прва ...
сите 143 | | | веќе видена

Има драстична разлика во делот на економијата помеѓу нас и СДСМ и тоа го препознаваат граѓаните. Ако во нешто има ВМРО-ДПМНЕ не двојбено позитивно мислење тоа ...
сите 185 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Баерн супериорно чекор поблиску од рекордната 30-та титула

Од:
До кого (е-маил):
Порака: