Битенкорт со магичен гол ја зголеми мизеријата на Шалке (видео)


2 копии

По двата порази на минатите две пресметки со „фармацевтите“, фудбалерите на лидерот Баерн (М) триумфално се враќаат од „Бај Арена“. Лидерот во Бундеслигата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристиан Штрајх жестото ја славеше победата на неговата екипа Фрајбург во Бундес лигата против Борусија Менхенгладбах. Фрајбург триумфираше со 1:0 на домашен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Државната изборна комисија, Оливер Деркоски ги повика политичките партии да го почитуваат изборниот молк и да им остават простор на граѓаните ...
сите 711 | | | веќе видена

Пет пациенти дишат со помош на ресираторна машина, а 53 болни од ковид-19 се на кислородна поддршка, соопшти Министерствтото за здравство.Во болниците во ...
сите 974 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување на Алфа телевизија истакна дека лидерот на СДСМ, Зоран Заев бега од дебати бидејќи не ...
сите 378 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 89 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 234 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Битенкорт со магичен гол ја зголеми мизеријата на Шалке (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: