Шалке продолжува да тоне во Бундеслигата (ВИДЕО)


2 копии

По двата порази на минатите две пресметки со „фармацевтите“, фудбалерите на лидерот Баерн (М) триумфално се враќаат од „Бај Арена“. Лидерот во Бундеслигата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристиан Штрајх жестото ја славеше победата на неговата екипа Фрајбург во Бундес лигата против Борусија Менхенгладбах. Фрајбург триумфираше со 1:0 на домашен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според податоците на Министерството за здравство, на Инфективната клиника во изминативе 24 часа примени се 6 пациенти. Таму вкупно се хоспитализирани 87 ...
сите 568 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски денеска е на средби со жители во скопската општина Гази Баба.„Ние сме на потег, да си ја сочуваме сигурноста и да ...
сите 408 | | | веќе видена

Мора да продолжиме по правиот пат, не смееме да скршнеме од него, тоа е наша заедничка задача, порача синоќа претседателот на СДСМ на Централната трибина на ...
сите 163 | | | веќе видена

На денешниот собир во општина Ранковце се обрати генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листата на Изборната единица 3, Игор Јанушев.Јанушев истакна ...
сите 359 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 12 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шалке продолжува да тоне во Бундеслигата (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: