СДСМ: Државата не смее да продолжи да функционира со техничка влада и без Парламент


„Христијан Мицкоски е незрел и неодговорен. Така се однесува за време на оваа глобална пандемија со коронавирусот, така се однесуваше и во изминатите 2,5 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ДУИ, Али Ахмети, денеска ја продолжи кампањата за прв Албанец – премиер на Македонија, со видео објавено на неговите официјални профили на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети, преку објавување на видео на неговите официјални профили на социјалните мрежи, денеска ја продолжи кампањата за прв Албанец ...
| | веќе видена | слични

Добивање на предизборни поени кај гласачите со објави за кои знае дека не се реални, или конкретна кампања за која верува дека може да се оствари. Првиот човек ...
| | веќе видена | слични

-Дојдено е времето пријатели, да се обединеме, затоа што кога сме обединети се е можно, како што бевме обедините во ОНА за време на војната или при изборот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според податоците на Министерството за здравство, на Инфективната клиника во изминативе 24 часа примени се 6 пациенти. Таму вкупно се хоспитализирани 87 ...
сите 601 | | | веќе видена

Мора да продолжиме по правиот пат, не смееме да скршнеме од него, тоа е наша заедничка задача, порача синоќа претседателот на СДСМ на Централната трибина на ...
сите 154 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 12 | | | веќе видена

Со конкретни мерки за секоја категорија граѓани и во услови на здравствена криза ги поддржуваме граѓаните и компаниите. Ги видовме резултатите на дело. ...
сите 337 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Државата не смее да продолжи да функционира со техничка влада и без Парламент

Од:
До кого (е-маил):
Порака: