Сопругата на згодниот холивудски актер на мета на критики поради последната фотографија: „Не наликува на себе...“


Додека едни од обожавателите имаат кавги поради тоа дека фотографијата на Дебора Ли Фурнес е премногу фотошопирана, други тврдат дека 64-годишната жена изгледа ...
| | веќе видена | слични

Ген Пурдие добилa Старгартова болест поради која не може да гледа ништо друго освен силуета и облици. Тогаш тој ја запознал љубовта на својот живот, а набрзо ...
| | веќе видена | слични

Откако Дебора Ли Фурнес, сопругата на Хју Џекман, се појави на насловната страница на австралиското списание „Стелар“, фановите на глумецот повторно ги ...
| | веќе видена | слични

Професионалниот модел и амбасадор за производи за нега на брада, Карлос Коста, во карантин ја избричи брадата, првпат по 10 години. Неговото лице првпат го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Белгијците нема да може да патуваат во земјава. Белгија забрани да се патува во Македонија поради коронавирусот. По повеќе дена преговори, Белгија ја објави ...
сите 218 | | | веќе видена

КАМПАЊАТА ОДИ КОН ФИНИШОТ, ИМА И НОВИ „БОМБИ“ Две нови снимки на кои се слуша лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев беа објавени денеска на јутјуб на ...
сите 203 | | | веќе видена

До крајот на август очекувам земјите членки на еу да ја изгласаат преговарачката рамка за македонија и некаде наесен европскиот совет да додели датум за прва ...
сите 143 | | | веќе видена

Има драстична разлика во делот на економијата помеѓу нас и СДСМ и тоа го препознаваат граѓаните. Ако во нешто има ВМРО-ДПМНЕ не двојбено позитивно мислење тоа ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругата на згодниот холивудски актер на мета на критики поради последната фотографија: „Не наликува на себе...“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: