Д-р Пановски: Јасно е дека мерките беа политички одлуки, дојде и шамарот


Доктор Никола Пановски во гостувањето во „Утрински брифинг“ тврди дека веднаш треба да се врати полицискиот час од 21 часот и да се контролира движењето во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Природно е луѓето да бегаат од жариштата со корона вирус – вака микробиологот доктор Никола Пановски ја правда вчерашната одлука на илјадниците скопјани кои за ...
| | веќе видена | слични

Николов: Наместо да чекаме, треба да го нападнеме невидливиот непријател кој го уништува нашето здравје и економијата Доктор Игор Николов, член на ИК на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Комплетно треба да се смени стратегијата бидејќи видовме дека политиките што се спроведуваат не даваат резултат, рече доктор Игор Николов, член на ИК на ...
| | веќе видена | слични

Министерството за здравство, комисијата за заразни болести и Владата од самиот почеток, максимално добро се справуваат со пандемијата на коронавирусот и со ...
| | веќе видена | слични

Членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Николов гостуваше на емисијата „Само вистина“ на телевизија Канал 5 каде се осврна на актуелната ситуација со корона вирусот. ...
| | веќе видена | слични

Доктор Игор Николов, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ гостуваше на емисијата „Само вистина“ на телевизија Канал 5 каде се осврна на актуелната ситуација со корона ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Олабавувањето на мерките направено под влијание на политика, а со цел да се делат пакети под превезот дека тоа е за социјално загрозени луѓе резултира со голем ...
| | веќе видена | слични

Доколку вака продолжи бројката на новозаболени, не би требало да има избори, ниту масовни настаним, катергоричен е еден од водечките епидемиолози во земјата, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Покажавме дека имаме храброст за сé што беше важно за државата и денес им докажуваме на сите политичари дома и во регионот, дека народот ги наградува храбрите ...
сите 294 | | | веќе видена

Носителот на изборната единица 3 од ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев при посетата на Виница оствари средба со младите од овој град.„По посетата на Зрновце продолжуваме ...
сите 526 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Д-р Пановски: Јасно е дека мерките беа политички одлуки, дојде и шамарот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: