Софија го покажа трудничкиот стомак!

Кога и да се појави предизвикува скандал а богами дури и со секоја нејзина фотографија објавена на социјалните мрежи.Овој пат пејаката Дара Бубамара повторно ...
| | веќе видена | слични

Фолк-дивата Лепа Брена отпатувала со сопругот Слободан Боба Живојиновиќ во Монако, а фотографиите од патувањето и пристигнувањето ги објавила на социјалните ...
| | веќе видена | слични

 Шпанските папараци успеаја за првпат да ја уловат Ана со нејзините две дечиња Лука и Леон. Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнптајгер се од оние ѕвезди кои ...
| | веќе видена | слични

По неколку месечниот домашен карантин Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ решија да заминат на патување.Пејачката се пофали со неколку фотографии на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Атрактивната вереница на еден од најдобрите фудбалери во светот на денешницата, Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно ги израдува своите обожаватели ...
| | веќе видена | слични

Манекенката која е позната по врските со многу  српски фудбалери ужива во бременоста и чека да се оствари во улогата на мајка. Убавата манекенка е активна на ...
| | веќе видена | слични

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ ужива во мајчинството, а како што е познато, има два сина со фудбалерот Бастијан Швајнштајгер – Лука и Леон. ...
| | веќе видена | слични

Дворот го разубавува зеленило и огромен базен.Фолк ѕвездата Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ имаа луксузна вила на Бежаниска коса во Белград, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 7.861 болни и немоќни лица го оствариле правото на глас денеска на вториот ден од гласањето на предвремените парламентарни избори. Што се однесува до ...
сите 717 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, носител на листата на кандидати за пратеници во ИЕ 3 на последниот ден од кампања вечерва беше на завршниот ...
сите 475 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 233 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 11 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Софија го покажа трудничкиот стомак!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: