Една од најубавите жени во Холивуд како да не старее! И по 30 години кариера таа изгледа неверојатно


Американската актерка Мишел Фајфер (62) на сцената е присутна неколку децении, а иако врвот на кариерата го доживеа пред речиси 30 години, оваа холивудска ...
| | веќе видена | слични

Една од најубавите актерки на денешницата, Анџелина Џоли, денеска го прославува својот 45-ти роденден. Но, кога ќе ја погледнете, сигурно би ѝ дале некоја ...
| | веќе видена | слични

 „Златната двојка на деценијата“ не успеа, а фановите до денес навиваат за смирување на Бред и Џен. Бред Пит по разводот од Џенифер Анистон, а пред да ја ...
| | веќе видена | слични

Американските таблоиди пишуваат дека Џенифер Анистон наводно го шпионирала поранешниот сопруг Џастин Теру.Познатата актерка станала многу посесивна и си играла ...
| | веќе видена | слични

 Најчесто јавноста се фокусира на ексцентричноста на Анџелина Џоли. Многумина ѝ судат поради начинот на кој се грижи за своите деца, ја обвинуваат за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Зав вели дека ќе расте парламентарното мнозинство, најверојатно со три до четири нови пратеници. „Мнозинството ќе расте. Дали ќе бидат двајца, ...
сите 341 | | | веќе видена

Бројот на попишани расте секој ден, соопштија денеска од Државниот завод за статистика. „Оваа прва седмица од најголемата статистичка операција се попишани ...
сите 423 | | | веќе видена

Првата пратка од руската вакцина „Спутник В“ вчера пристигна во земјава. Пристигнати се 3000 дози, а вкупно нарачани се 200 илјади. Надлежните уверуваат дека ...
сите 402 | | | веќе видена

Љубчо Георгиевски вели дека не е ништо друго освен Македонец, а тоа, како што потенцира, го кажал и во Бугарија. Претседателот на ВМРО-Народна партија, како ...
сите 150 | | | веќе видена

Денес е 1ви Април 2021 год., а на вчерашната прва седница на Новата Експертска Влада на Македонија, која се одржа во старо-новата зграда ( барокната фасада ...
сите 93 | | | веќе видена

Во пандемијата се зголемија контролите на трудовиот инспекторат, особено вонредните, а прекршувањата на работничките права остануваат исти. Невладината ...
сите 82 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ е во болница, на Инфективната клиника поради компликации од коронавирусот. Вчера, реплицирајќи му на Зоран Заев, се пожали на висока ...
сите 43 | | | веќе видена

На 06.03.2021 во 13,25 часот на Граничен премин „Табановце“ од полициски службеници бил приведен М.Т.(49) државјанин на Р.Франција, бидејќи при извршени ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Една од најубавите жени во Холивуд како да не старее! И по 30 години кариера таа изгледа неверојатно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: