Двајца скопјани шетале низ Центар наоружани со ножеви

3 копии

Струга, 3. јуни 2020 (Inpress) – На 2-ри јуни 2020 година, кај струшкото село Радожда, полициски службеници од Полициска станица за Граничен надзор Франгово ја ...
| | веќе видена | слични

Ниту имаше забава ниту мојот угостителки објект работеше после 22 часот ниту пак бев приведен. Вака објаснува синот на радовишкиот градоначалник Ѓорги ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Без почитување на препораките и мерки за заштита од КОВИД-19 синоќа полициски службеници правеле забава во кратовското село Куклица. Според информациите од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Седум полициски службеници, кои не биле на должност, биле приведени затоа што правеле забава без да ги почитуваат мерките против коронавирус.Според ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 03.06.2020 година во 02.50 часот, полициски службеници од ОВР Радовиш ги лишиле од слобода Љ.Р.(29), Ѓ.К.(36) и Р.Т.(25), тројцата од село Раклиш, ...
| | веќе видена | слични

 Седуммина полициски службеници синоќа одлучиле да се релаксираат и да побегнат од  секојдневието. Организирале забавата во приватна куќа. Гласна музика и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Изборите на 15 јули се референдумски важни, бидејќи гласаме за Сигурност и избираме да продолжиме по правиот пат. Спротивната опција на овој пат е Опасност од ...
сите 219 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, попладнево се сретна со млади луѓе во општината Гази Баба.„ Ве мотивираме да учите, работите и живеете во својата ...
сите 357 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двајца скопјани шетале низ Центар наоружани со ножеви

Од:
До кого (е-маил):
Порака: