ИМ НЕМА РАМЕН: Еве кои се петте најумислени хороскопски знаци

 Каква ќе биде оваа сабота? Кој ќе ужива во друштвото на партнерот, а кој ќе сака малку простор? Кој ќе треба да ги заврши домашните обврски, а кој ќе мора да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ОВЕН Имате многу обврски, па на полето работа лесно може да ви се создаде некој начин на хаотична ситуација. Саканата личност ќе сака да покаже дека не и е ...
| | веќе видена | слични

 Како ќе помине денешниот ден - ќе имате ли можност да одморите, или постојано ќе бидете загрижени за нешто? Дали ќе бидете задоволни од партнерот, или сепак ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Многу обврски и лажни ветувања ве водат до нервна исцрпеност бидејќи не знаете на кого можете да сметате. Се трудите да бидете фер и на ...
| | веќе видена | слични

Најверојатно познавате одредени дами кои секогаш се издвојуваат од толпата и привлекуваат внимание каде и да се појават. Постојат големи шанси тие да се родени ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, застана на страната на Новак Ѓоковиќ и реши да ја преземе вината за организацијата на „Адрија тур“ во Белград.Ѓоковиќ ...
сите 361 | | | веќе видена

Во брзата трансформација што следува, нудиме рамномерен развој и еднакви можности, услови и шанси за секој граѓанин”, рече Сања Лукаревска, носителка на ...
сите 355 | | | веќе видена

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп, им порача на навивачите да го почекаат „вистинското време“ за прослава на титулата во Премиер-лигата. Десетици илјади луѓе ...
сите 147 | | | веќе видена

Обнова му треба на ВМРО-ДПМНЕ, не на државата, порача претседателот на СДСМ и носител на кандидатската листа на пратеници во ИЕ4, Зоран Заев на граѓанската ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ИМ НЕМА РАМЕН: Еве кои се петте најумислени хороскопски знаци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: