Авионот се тресел кога во него се тепале Дрогба и Мидо

2 копии

Многумина го видоа Оливие Жиру како си заминува од редовите на Челси во јануарскиот преоден рок. Французинот не добиваше шанса од Френк Лампард и беше пред ...
| | веќе видена | слични

Оливие Жиру реши да го продолжи договорот со Челси на уште една година, тој е во одлично расположение на почетокот од подготовките за рестарт на сезоната. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Оливие Жиру, поранешен напаѓач на Арсенал, откри дека е особено мотивиран кога играше во дресот на Челзи против поранешниот клуб во финалето на Лига на Европа ...
| | веќе видена | слични

Оливие Жиру успеа комплетно да ја промени својата ситуација во Челси, па во период од само неколку месеци од отпишан играч на Лампаред, се претвори во ударна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не стивнуваат реакциите на јавноста по контоверзните предлози на експремиерот Љубчо Георгиевски за надминување на спорот меѓу Бугарија и Македонија. ...
сите 186 | | | веќе видена

Преку апликацијата за самопопишување досега се евидентирани 18 236 лица, објави Државниот завод за статистика на својата веб страница. Податоците се однесуваат ...
сите 162 | | | веќе видена

Вилма Русковска, шефицата на Обвинителството за гонење на организиран криминал е обвинителот со кој министерот за правда, Бојан Маричиќ се сретнал во петокот и ...
сите 395 | | | веќе видена

За нови пет лица, кои со разни предмети, меѓу кои и бекатон плочки, маваа по полицијата за време на протестите за „Монструм“ е поднесена кривична пријава. ...
сите 336 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев како никој во државава е одлично упатен во судските предмети. Иако формално ѝ припаѓа на извршната власт, Заев, кој се испофали дека ја ...
сите 194 | | | веќе видена

Семејство од село Аравати, Ресен, на инстант лоз купен во Кавадарци „изгреба“ стан во Скопје Државна лотарија, со радост ви го претставува семејство Секуловски ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Авионот се тресел кога во него се тепале Дрогба и Мидо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: