Голем пожар беснее во близина на поранешна А1 телевизија (ВИДЕО)


3 копии

Во скопско Дебар маало, на улица „29 Ноември“ годи магацинскии простор од зграда. На местото на пожарот се пристигнати и возила на Противпожарната бригада кои ...
| | веќе видена | слични

„Едноставното спиење со затворена врата од спалната соба навистина може да направи разлика во преживувањето на пожар, може да ви купи некое време за да добиете ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Изборите на 15 јули се референдумски важни, бидејќи гласаме за Сигурност и избираме да продолжиме по правиот пат. Спротивната опција на овој пат е Опасност од ...
сите 219 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, попладнево се сретна со млади луѓе во општината Гази Баба.„ Ве мотивираме да учите, работите и живеете во својата ...
сите 357 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голем пожар беснее во близина на поранешна А1 телевизија (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: