Пановски: Знам дека спремаат терен за избори, НО ТОА НЕ Е РЕШЕНИЕ КОГА ИМАМЕ ГОЛЕМИ БРОЈКИ


Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Олабавувањето на мерките направено под влијание на политика, а со цел да се делат пакети под превезот дека тоа е за социјално загрозени луѓе резултира со голем ...
| | веќе видена | слични

Комплетно треба да се смени стратегијата бидејќи видовме дека политиките што се спроведуваат не даваат резултат, рече доктор Игор Николов, член на ИК на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Природно е луѓето да бегаат од жариштата со корона вирус – вака микробиологот доктор Никола Пановски ја правда вчерашната одлука на илјадниците скопјани кои за ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во синоќешното гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ 21 посочи дека во оваа ситуација кога се зголемува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
| | веќе видена | слични

Вечерва претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски гостуваше во емисијата „Клик плус“ на ТВ 21 при што посочи дека власта никако да ја лоцира вината во ...
| | веќе видена | слични

Се носат мерки кои што се непромислени и колку да се каже дека нешто се прави за да се спречи ширењето на заразата истакна претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
| | веќе видена | слични

Вечерва претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во емисијата на Телевизија 21 посочи дека се носат мерки кои што се непромислени и колку да се каже ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче информираше дека здравствениот систем веќе се подготвува за нов бран на ковид наесен во однос на болнички капацитети и ...
сите 669 | | | веќе видена

Претседателите на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ - Зоран Заев и Христијан Мицкоски на својот последен синоќешен ТВ-дуел најавија по големи инвестиции во Македонија по ...
сите 743 | | | веќе видена

Откако обвинителката Вилма Рускоска и судијката Добрила Кацарска денеска реагираа во врска со спорните спотови на ВМРО-ДПМНЕ во кои тие се „појавуваат“, се ...
сите 130 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 18 | | | веќе видена

Договорите за добрососедство со Бугарија и со Грција се составен дел на преговарачката рамка на ЕК за Северна Македонија и Албанија, изјави бугарскиот ...
сите 254 | | | веќе видена

Вечерва, на граѓанската трибина во скопската општина Ѓорче Петров се обратија носителите на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски и Сања Лукаревска и кандидатките за ...
сите 124 | | | веќе видена

Кандидатот за премиер, Насер Зибери, со караванот „Оствари го твојот сон“ го започна своето патување од општина Желино, потоа ги посети околните села, Шемшово, ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пановски: Знам дека спремаат терен за избори, НО ТОА НЕ Е РЕШЕНИЕ КОГА ИМАМЕ ГОЛЕМИ БРОЈКИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: