(ВИДЕО) МИЦКОСКИ: Лажат, тоа им е стил, пари нема,а долговите растат!


На 3 јуни околу 18:30 часот од страна на Државниот пазарен инспекторат при Министерството за економија се вршеше вонреден инспекциски надзор во угостителските ...
| | веќе видена | слични

Во врска со настанот што се случи на 3 јуни 2020 година на улица „Боемска“, одговорност мора да има, морална, за која ќе суди јавноста, и кривична, за која ќе ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Кривични пријави најави дополнителнта заменик министерка за внатрешни работи Славјанка Петровска за сите инволвирани во случајот со угостителниот обект на ...
| | веќе видена | слични

 Кривични се најавени како за правното лице во кој е вршена инспекцијата, а која првично била попречувана, но и за лицата кои се наоѓале во објектот во тој ...
| | веќе видена | слични

За лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и сите гости кои ја прекршиле владината мерка за забрана за престој во затворен дел на кафеана, МВР ќе поднесе ...
| | веќе видена | слични

Одземен е уредот за снимање од кафаната каде седел лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, кога инспектори беа спречени да извршат увид во внатрешниот дел ...
| | веќе видена | слични

Заменичката министерка за внатрешни работи Славјанка Петровска на денешната прес-конференција истакна дека претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски бил снимен како влегува во затворениот и забранет дел во кафеаната „Чардак“, без маска, пишува новинарката Јорданка ...
| | веќе видена | слични

Јавноста беше сведок на незрелото и неодговорното однесување на Христијан Мицкоски, кој без срам ги прекрши мерките и задолженијата за спречување на заразата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во своето гостување во емисијата на Телма зборуваше за унитарниот карактер на државата и посочи дека во програмата на ...
сите 513 | | | веќе видена

РЕТОРИКАТА МЕЃУ ЛИДЕРИТЕ НА ПАРТИИТЕ СЕ ВЖЕШТУВА Нова „бомба“ се појави денес во која претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги коментира албанските гласови. Заев ...
сите 93 | | | веќе видена

Жител на ресенското село Горно Крушје добил отказ од туристичка агенција и испраќал заканувачки пораки дека во комбињата и автобусите на агенцијата има ...
сите 138 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 7 | | | веќе видена

По зголемиот тренд на новозраени со Ковид-19,кој во последното деноноќие забележа највисок број досега или 90 и масовното непотување на мерката, албанските ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) МИЦКОСКИ: Лажат, тоа им е стил, пари нема,а долговите растат!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: