Крај на 3-годишната врска: Нејзе започнала да ѝ смета неговата поранешна сопруга, а за него се зборува дека е зависник од секс

3 копии

Скот Дисик и Софија Ричи ставиле крај на нивната 3-годишна врска. Гласините за нивната разделба кружат веќе со недели, уште откако Скот се пријавил во центар ...
| | веќе видена | слични

 Какви жртви се подготвени да прават жените во име на мажите и „убавината“? Оваа бизарна приказна е пример за една таква крајност. Со години жените се ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на серијата „ Silicon Valley “, Томас Мидлдич се разведува од сопругата Моли Гејтс - половина година откако откри дека 'свингерството им го спасило ...
| | веќе видена | слични

Откако Дебора Ли Фурнес, сопругата на Хју Џекман, се појави на насловната страница на австралиското списание „Стелар“, фановите на глумецот повторно ги ...
| | веќе видена | слични

Откако глумицата и дизајнерка Мери Кејт Олсен (33) поднесе барање за развод од сопругот Оливие Саркози (51), во јавноста се раширија приказните дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Додека едни од обожавателите имаат кавги поради тоа дека фотографијата на Дебора Ли Фурнес е премногу фотошопирана, други тврдат дека 64-годишната жена изгледа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 3. јули 2020 (ИНПРЕС) – Охридската болница е еден од регионалните ковид центри кои посветено работат и се грижат за пациентите во оваа криза ...
сите 207 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 247 | | | веќе видена

„Покажавме дека имаме храброст за сé што беше важно за државата и денес им докажуваме на сите политичари дома и во регионот, дека народот ги наградува храбрите ...
сите 214 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 128 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 236 | | | веќе видена

Од Крушево претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски порача дека на 15 јули народот овие политичките измамници од СДСМ ќе ги испрати на темната страна од ...
сите 467 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Крај на 3-годишната врска: Нејзе започнала да ѝ смета неговата поранешна сопруга, а за него се зборува дека е зависник од секс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: