Тоне ли извозот и извозните компании: Битиќи vs Лазаров

2 копии

Истите центри кои ги контролираат медиумите во Македонија имаат монопол врз вестите и во земји како Молдавија. На познавачите на состојбите во Македонија веќе ...
| | веќе видена | слични

Институциите во државата немаа храброст да ја пресечат дилемата околу терминот на изборите, бидејќи погрешно мантраа дека партиите треба да се договорат. ...
| | веќе видена | слични

Нова предизборна стратегија на Христијан Мицкоски е за жртвите од епидемијата и загубите од економската криза да ја обвини власта, а МВР, по диктат на Чулев, ...
| | веќе видена | слични

Бизнис заедницата која до пред некој месец постојано „трубеше“ како државата не треба да ѝ се меш а во работата, веднаш почна да плаче за државна помош. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски, лидер на ВМРО-ДПМНЕ во своето обраќање во Аеродром рече дека од Аеродром мириса на голема победа на 15 јули и тука се заблагодари на луѓето ...
сите 503 | | | веќе видена

Тројца починати и нови 168 регистрирани случаи, беше вчераниот Ковид-биланс во земјава. Пандемијата не стивнува, надлежните уверуваат дека болниците имаат ...
сите 198 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листата на изборната единица 2 Владо Мисајловски, вечерва гостуваше во емисијата на МТВ каде што даде интервју и ...
сите 445 | | | веќе видена

КАМПАЊАТА ОДИ КОН ФИНИШОТ, ИМА И НОВИ „БОМБИ“ Две нови снимки на кои се слуша лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев беа објавени денеска на јутјуб на ...
сите 122 | | | веќе видена

До крајот на август очекувам земјите членки на еу да ја изгласаат преговарачката рамка за македонија и некаде наесен европскиот совет да додели датум за прва ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тоне ли извозот и извозните компании: Битиќи vs Лазаров

Од:
До кого (е-маил):
Порака: