Златото ја сака кризата: Зошто некога е добро да инвестираме во овој благороден метал?

Кога настапи пандемијата, ретко кој можеше да претпостави дека ќе дојде до криза од вакви размери, луѓето да се плашат за егистенција и за својата иднина, но и ...
| | веќе видена | слични

На Волстрит во текот на вчерашниот ден цената на акциите забележа раст и покрај масовните протести, бидејќи инвеститорите се насочени кон позитивни вести за ...
| | веќе видена | слични
6 копии
9 копии
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на собир во општина Центар вечерва порача дека правдата мора да завладее насекаде низ Македонија, во секој ...
сите 465 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 237 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, на средбата со пензионери во населбата Автокоманда, во скопската Општина Гази Баба, зборуваше за Програмата на ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Златото ја сака кризата: Зошто некога е добро да инвестираме во овој благороден метал?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: