Црна Гора дозволи свадби, крштевки, публика на стадионите…

8 копии
4 копии

Во Црна Гора се исполнети условите за прогласување крај на епидемијата на коронавирус, изјавил Сенад Бегиќ, помошник директор на Институтот за јавно ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Во Црна Гора се исполнети условите за одјава на епидемијата на коронавирус, изјави помошник директорот на Институтот за јавно здравје, Сенад Бегиќ. Црна Гора ...
| | веќе видена | слични

Во Црна Гора се создадоа услови за прогласување крај на епидемијата на коронавирусот, изјави помошник директорот на Институтот за јавно здравје Сенад Бегиќ, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Црна Гора веќе 28 дена нема официјално регистрирани нови случаи на ковид-19. А од 24 мај во оваа земја нема повеќе активни случаи на новиот коронавирус.За ...
| | веќе видена | слични

Словенија и Црна Гора се двете земји од регионот кои ја зауздаа епидемијата и го победија коронавирусот. Црна Гора веќе 28 дена нема ниту еден заразен со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, носител на листата на кандидати за пратеници во ИЕ 3 на последниот ден од кампања вечерва беше на завршниот ...
сите 475 | | | веќе видена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 188 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 233 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ Зоран Заев најави дека ако ја добијат довербата на следните избори, ќе ја намалат администрацијата за 20 отсто. „Никој нема да изгуби работно ...
сите 11 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Црна Гора дозволи свадби, крштевки, публика на стадионите…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: