Баерн Минхен кова план за да го купи Џејдон Санчо

Англискиот репрезентативец во дресот на Борусија (Д), Џејдон Санчо, со својот прв хет-трик во професионалниот фудбал стана и најмладиот играч во историјата на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Според „Сан“, Манчестер јунајтед е лидер во трката по Каи Хаверц кој во моментов импресионира во Бундеслигата. Германија Хаверц кој идната недела ќе наполни 21 ...
| | веќе видена | слични

Поради пандемијата на коронавирус најверојатно фудбалската јавност ќе почека на големите трансфери на пазарот во Премиер лигата. Њукасл наскоро треба да добие ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот Фелипе Кутињо е отпишан во Барселона, пишуваат шпанските медиуми. Кутињо изминатата година ја помина на позајмица во Баерн кој вложи големи напори ...
| | веќе видена | слични

Фелипе Кутињо оваа сезона настапува како позајмен фудбалер во редовите на Баерн Минхен, но ни од далеку не ги прикажа игрите кои беа посакувани од него, па ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одзивот на гласањето на 15 јули можеби нема да биде како на претходни избори кога се движел над 65 проценти, но ќе биде доволен за да бидат кредибилни ...
сите 518 | | | веќе видена

По повеќе дена преговори, Белгија ја објави својата листа на дозволени дестинации за своите граѓани, Македонија не спаѓа во нив, јави дописничката на МИА од ...
сите 260 | | | веќе видена

Скопје, 9. јули 2020 (Inpress) – Во болниците има доволен капацитет за сместување ковид пациенти, а празна е и модуларната болница. Повторно има под 100 ...
сите 181 | | | веќе видена

До крајот на август очекувам земјите членки на еу да ја изгласаат преговарачката рамка за македонија и некаде наесен европскиот совет да додели датум за прва ...
сите 165 | | | веќе видена

Со Зоран Заев ниту сум се договарал, ниту имам договор. Прв пат слушнав за такво нешто од разговорот кој го објавија некои портали, каде што се споменува моето ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Баерн Минхен кова план за да го купи Џејдон Санчо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: