Мицкоски: Македонија поради СДСМ тоне во корупција и ПРОГЛАСЕНА Е ЗА ХИБРИДЕН РЕЖИМ


Додека Македонија тоне во корупција и не прогласија за хибриден режим, владата единствено се фали дека сме членка на НАТО, вели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Од петокот воопшто нема канал за комуникација на кој што се соопштуваат позициите за изборите, бидејќи ситуацијата е алармантна, оттогаш наваму имаме неколку ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција оцени дека Македонија се соочува со најжестоката здравствена и економска криза и оти ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лажни веси, деструкција, конструирани случаи и непочитување на мерките, тоа е она што Мицкоски им го нуди на граѓаните за време на пандемијата и за време на ...
| | веќе видена | слични

Не би сакал да е вистина тоа што го слушам. На карјот на денот тој човек бил претседател на влада, ако тој потикнувал такви работи тоа е страшно. Ова е ...
| | веќе видена | слични

Денес Македонија се соочува со најжестоката здравствена и економска криза. Со право народот е целосно фокусиран кон ова прашање, затоа што Ковид 19 пандемијата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска изјави дека не би сакал да е вистина она што вчера на судењето на случајот „Рекет“ го кажал Бојан ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски денеска е на средби со жители во скопската општина Гази Баба.„Ние сме на потег, да си ја сочуваме сигурноста и да ...
сите 387 | | | веќе видена

Мора да продолжиме по правиот пат, не смееме да скршнеме од него, тоа е наша заедничка задача, порача синоќа претседателот на СДСМ на Централната трибина на ...
сите 160 | | | веќе видена

Проверка на имотот на политичарите, зголемени плати и пензии и шанси за младите, вети денеска во Ранковце носителот на кандидатската листа во Третата изборна ...
сите 359 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 12 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена

Анкета на унгарската агенција Нежопонт покажа дека владејачката партија Фидеж на премиерот Виктор Орбан ужива голема предност пред опозицијата. Според анкетата ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Македонија поради СДСМ тоне во корупција и ПРОГЛАСЕНА Е ЗА ХИБРИДЕН РЕЖИМ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: