Чулев: МВР ќе ја испита автентичноста на видеото „Оро“ во Чаир


4 копии

Министерството за внатрешни работи презема мерки за контрола на спроведување на одлуките на Владата. Во таа насока oд почнувањето со работа на угостителските ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Министерството за внатрешни работи во соработка со Државниот пазарен инспекторат досега извршиле контроли на вкупно 2.184 угостителски објекти, при што ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Министерството за внатрешни работи информира дека во соработка со Државниот пазарен инспекторат од почнувањето со работа на угостителските објекти до сега ...
| | веќе видена | слични

Од вкупниот број контроли, 1.573 се направени за време на викендот (петок – недела) и 483 во текот на вчерашниот ден (понеделник). Понатамошното постапување по ...
| | веќе видена | слични

Техничкиот министер за внатрешни работи Наќе Чулев на својот фејсбук профил вели дека и покрај одлуката на ДКСК и пресудата на Управниот суд дека Владата ...
| | веќе видена | слични

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев го обвини техничкиот премиер Оливер Спасовски дека, од една страна го обвинува МВР за ширењето на коронавирусот, а од ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Наќе ЧУЛЕВ -Владата од една страна секојдневно ме обвинува дека сум виновен за нејзините неуспеси поврзани со ширење на коронавирусот, а од друга страна и во ...
| | веќе видена | слични

Од друга страна и во ваква состојба Оливер Спасовски и неговите послушници во МВР не успеваат да се издигнат над партиските интереси, а со цел заштита на ...
| | веќе видена | слични

Пред вистината и боговите молчат, а со лагата се служат луѓето кои се во паника, страв или пак недозволно ја владеат материјата за која зборуваат. Во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Првиот пациент на кого му беше трансплантирано срце во нашата земја заминува на домашно лекување. Претседателот на СДСМ, Зоран Заев и претседателот на ...
сите 201 | | | веќе видена

„Изборите на 15 јули се референдумски важни, бидејќи гласаме за Сигурност и избираме да продолжиме по правиот пат. Спротивната опција на овој пат е Опасност од ...
сите 219 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, попладнево се сретна со млади луѓе во општината Гази Баба.„ Ве мотивираме да учите, работите и живеете во својата ...
сите 348 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чулев: МВР ќе ја испита автентичноста на видеото „Оро“ во Чаир

Од:
До кого (е-маил):
Порака: