Геце беше желба на Бобан, се уште може да дојде во Милан, но под еден услов


Марио Геце си заминува од Борусија Дортмунд по крајот на сезоната, Милан подготвува понуда за Германецот. Италија Марио Геце се поврзува со Милан откако ...
| | веќе видена | слични

Лаутаро Мартинез се договорил со Барселона, Аргентинецот прифатил петгодишна соработка и плата од 12 милиони евра по сезона, но „каталонците“ се уште не можат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот фудбалски шампион Барселона не престанува со обидите да се стекне со напаѓачот на Интер, Лаутаро Мартинез. „Неро-азурите“ се подготвени да го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

И повеќе од јасно е дека младиот аргентински офанзивец, Лаутаро Мартинез ќе биде трансфер цел број еден за тимот на Барселона. Сепак, финансиската криза ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Лионел Меси не ја активираше клаузулата според која можеше по крајот на оваа натпреварувачка сезона да си замине од Барселона без никакво трансфер ...
| | веќе видена | слични

26 годишниот Семедо се чини дека е на добар пат да се пресели во Премиерлигата, поточно да потпише за актуелниот англиски првак Манчестер Сити, се верува дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Државјаните на Србија, Косово, Црна Гора и БиХ од денеска може да влезат во земјава само со негативен тест за коронавирус, одлучи Владата.„Владата донесе ...
сите 236 | | | веќе видена

Вчера во тетовската полиција било пријавено дека непознати лица направиле длабок ископ во кој депонирале градежен отпад кој потоа бил запален. Како што ...
сите 345 | | | веќе видена

Ве гледам вечерва и во вас гледам голема одлучност, голема победа се најавува на 15 јули, рече во својот говор во Гевгелија, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан ...
сите 303 | | | веќе видена

Здравствените власти во земјава најавуваат дека ќе нема враќање на рестриктивните мерки по одржувањето на предвремените парламентарни избори закажани за 15 ...
сите 138 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска ги прими акредитивните писма на Анке Гизелa Холштајн, новоименувана амбасадорка на Сојузна Република Германија во ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Геце беше желба на Бобан, се уште може да дојде во Милан, но под еден услов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: