Тешко повреден моторџија на Средно Водно

8 копии
3 копии
3 копии
2 копии

Во полициската станица Куманово, ноќеска во 1 часот по полноќ, М.Т.(28) од Куманово пријавил дека синоќа околу 23.30 часот бил физички нападнат од неколку ...
| | веќе видена | слични

Скопјанец со пет убодни рани во стомакот, без свест бил одведен во болница синоќа, по што било утврдено дека бил повреден во угостителски објект на улица „Џон ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протоколот за деловна соработка помеѓу ЈП „Пошта на Србија“ и „Пошта на Северна Македонија“ АД во Белград го потпишаа в.д директорот на Пошта на Србија Зоран ...
сите 511 | | | веќе видена

Поради високите температури пожарот беше како темпирана бомба, вели за Фактор, Благој Паунов, командир на Територијалната противпожарна единица од Кочани. ...
сите 176 | | | веќе видена

Во моментов државата е во пламен и не можам да размислувам за споредни работи, но нека залади, нека се изгаснат сите пожари, па ќе се направи анализа и ако се ...
сите 168 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 3.658 тестирања, а регистрирани ...
сите 364 | | | веќе видена

Можни се нови ограничувања на есен, но само за невакцинирани, кажа министерот за здравство Филипче, изјави декан ајдобра заштита од коронавирус и сите ...
сите 249 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешко повреден моторџија на Средно Водно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: