Балак: Ван Дајк има среќа да игра во ера во која ги нема Дрогба, Ширер, Анри и Руни

2 копии

Поранешниот играч од средниот ред на Челси, Михаел Балак, се чини дека не се согласува со тврдењата дека Вирџил ван Дајк е најдобриот дефанзивец во историјата ...
| | веќе видена | слични

Јирген Клоп сака да направи уште посилна одбрана од таа која ја има, Германецот сака да го донесе Калиду Кулибали на Енфилд во летниот преоден рок. Англија ...
| | веќе видена | слични

Михаел Балак дел од кариерата мина играјќи за Челзи во Премиер лигата каде што пред враќањето во Германија ја освои титулата и запиша повеќе од 100 настапи. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Само во последните седум денови во Македонија починале 55 луѓе како последица на корона вирусот. Вкупниот број на жртви од почетокот на епидемијата се искачи ...
сите 530 | | | веќе видена

Носителот на кандидатската листа за пратеници во изборната единица 2, Оливер Спасовски имаше средби со млади во општината Бутел. На средбите се разговараше за ...
сите 373 | | | веќе видена

Корона кризата покажа колку здравствените капацитети се значајни за една држава. Во услови кога епидемијата на КОВИД-19 во земјава не попушта, болниците во ...
сите 271 | | | веќе видена

Академијата за судии и јавни обвинители „Павел Шатев“ во денешното соопштение наведува дека при составување на ранг листата на слушатели за прием во почетна ...
сите 127 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 126 | | | веќе видена

Од Крушево претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски порача дека на 15 јули народот овие политичките измамници од СДСМ ќе ги испрати на темната страна од ...
сите 446 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Балак: Ван Дајк има среќа да игра во ера во која ги нема Дрогба, Ширер, Анри и Руни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: