„Внимателно со Феликс, тој може да ја освои Златната топка“

Папу Гомез открива дека во 2013 требал да се пресели во Мадрид, но Атлетико немал доволно пари па му пропаднала можноста повторно да соработува со својот ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Аталанта, Папу Гомез се присети на моментот кога беше многу блиску до трансфер во Атлетико Мадрид. Аргентинецот во 2010 година пристигна во Серија ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот играч за врска на Атлетико Мадрид, Аугусто Фернандес откри дека не заминал да ја продоли кариерата во Кина од фудбалски причини. „Нема да лажам, не ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште едно лице почина од коронавирус во Србија во последните 24 часа, а потврдени се и 48 нови случаи на заразени со вирусот во земјата. Според извештаите на ...
сите 883 | | | веќе видена

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Во пресрет на евентуалната нова лидерска средба од владејачката коалиција предводена од СДСМ, велат дека нема отстапки од избори на 5 јули, бидејќи на државата ...
сите 582 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 299 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 155 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп е единствениот кој има право да се повика на Законот за бунт и доколку е потребно, ќе го искористи, изјави портпаролката на ...
сите 224 | | | веќе видена

Граѓани да ги избегнуваат фамилијарните собири и да не ги одбиваат тестирањата за Ковид-19. Демократската унија за интеграции денеска упати ваков апел до ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Внимателно со Феликс, тој може да ја освои Златната топка“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: