Гол шоу во Минхен, Баерн ги освои трите бода против Ајнтрахт (ВИДЕО)


Во првите два натпревари (претрпени порази) од продолжението на сезоната втората Бундеслига тренерот на Штутгарт, П. Матарацо не му даваше шанси на нашиот ...
| | веќе видена | слични

Дарко Чурлинов го постигна првиот гол во дресот на Штутгарт, попладнево Македонецот ја затресе мрежата на Динамо Дрезден и ја запечати победа од 0-2.19 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 739 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно нема да има никакви рестрикции во движењето, најави министерот за здравство, Венко Филипче, но предупреди дека ова треба да биде ...
сите 337 | | | веќе видена

Aмериканскиот Оддел за правда и Федералното биро за истраги тврдат дека неименувани држави манипулираат со информациите за да ја влошат ситуацијата во САД ...
сите 385 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 502 | | | веќе видена

„Победнички круг“ на Донал Трамп денеска, вака американските медиуми го опишаа едночасовното обраќање на јавноста на американскиот претседател по потпишувањето ...
сите 334 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени од коронавирусот во Чаир се должи на непочитување на превентивните мерки од страна на граѓаните кои се опуштија особено во ...
сите 168 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се направени повеќе од 1000 тестови. Практично, во општините кои се сметаат за жаришта на корона вирусот, и од каде во изминатите три ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гол шоу во Минхен, Баерн ги освои трите бода против Ајнтрахт (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: