Во Скопје се пронајдени две тела во распаѓање

4 копии
2 копии
5 копии
5 копии
2 копии

Од МВР информираат дека вчера на пладне во СВР Скопје било пријавено дека од Јавната установа за згрижување на деца со воспитно социјални проблеми и нарушено ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кривични пријави најави дополнителнта заменик министерка за внатрешни работи Славјанка Петровска за сите инволвирани во случајот со угостителниот обект на ...
сите 261 | | | веќе видена

Во пресрет на евентуалната нова лидерска средба од владејачката коалиција предводена од СДСМ, велат дека нема отстапки од избори на 5 јули, бидејќи на државата ...
сите 501 | | | веќе видена

За разлика од претходните денови, интензитетот на протестите ширум САД синоќа беше намален Протестите поради смртта на Џорџ Флојд беа главно мирни во големите ...
сите 311 | | | веќе видена

Директорот на Државниот пазарен инспекторат Стојко Пауновски денеска информира дека на двајцата инспектори кои вчера вршеле надзор во угостителскиот објект ...
сите 136 | | | веќе видена

Поради загубениот компас на СДСМ, бидејќи не знаат на каде тераат и важни им се единствено нивните функции, во Република Македонија за жал се случува ...
сите 383 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Скопје се пронајдени две тела во распаѓање

Од:
До кого (е-маил):
Порака: