Барди со спектакуларни „ножички“ на тренингот на Леванте! (ВИДЕО)

Како што најави шпанскиот премиер Санчез, сезоната во „Ла Лига“ може да продолжи од 8 јуни. И оваа сезона шампионот ќе се дознае на теренот, а повторно во ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Брегалница денеска ги стартуваат тренинзите, по речиси тримесечна пауза, во очекување на големото полуфинале од Купот на Македонија против ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Исто како и Работнички, така и во Брегалница сите тестирани на Ковид-19 се негативни. Секако дека ова е добра вест за во таборот на штипските “сини“ кои сега, ...
| | веќе видена | слични

Сите фудбалери и членови на стручниот штаб на Работнички се негативни на коронавирусот, информира клубот од Дебар Маало на официјалниот сајт. Тимот продолжува ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири во објава на неговиот профил на Фејсбук вели дека за целото времетраење на полицискиот час, ниту имал дозвола за ...
сите 131 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 183 | | | веќе видена

Охрид, 2. јуни 2020 (Inpress) – СВР Охрид, преку одделението за превенција, презема активности за контрола во спроведувањето на мерките и препораките на ...
сите 130 | | | веќе видена

„Она што не плаши е дека земјата е рекордер по бројот на заболени од Ковид-19 во регионот “ – одговори Христијан Мицкоски на вчерашната порака на Зоран Заев ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барди со спектакуларни „ножички“ на тренингот на Леванте! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: