Вардар реагира на статусот на Грнчаров: „Роварите“ по клубот кој ве порасна!

Вчера во македонската јавност многу се зборуваше за статусот на Бобан Грнчаров кој го обвини Сергеј Самсоненко за ситуацијата во која клубот се наоѓа сега. ...
| | веќе видена | слични

Oд вчера во војна се Вардар и поранешниот стопер на овој клуб Бобан Грнчаров. Се започна со статусот во кој Грнчаров го обвини Самсоненко дека тој е единствен ...
| | веќе видена | слични

ФК Вардар реагира на статусот на „Фејсбук“ на Бобан Грнчаров кој што вчера ја обвини управата на фудбалскиот клуб дека парите заработени од учеството во Лига ...
| | веќе видена | слични

Почитуван г-дин Бобан Грнчаров Вие како фудбалер бевте дел од Вардар во период од 4 години. Вашата определба да бидете професионален спортист веруваме дека Ве ...
| | веќе видена | слични

Останато

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 649 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно нема да има никакви рестрикции во движењето, најави министерот за здравство, Венко Филипче, но предупреди дека ова треба да биде ...
сите 301 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 477 | | | веќе видена

Ако се потврди денешната бројка, која според неофицијални информации може да достигне и над 200, следната мерка што ќе биде воведена е полициски пунктови на ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вардар реагира на статусот на Грнчаров: „Роварите“ по клубот кој ве порасна!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: