Пред три години доживеа трагедија за време на нејзиниот концерт: „Не поминува ден, а да не помислам на загинатите“

Аријана Гранде се присети на трагичниот настан на нејзиниот концерт кој се одржа на 22-ри мај, 2017-та година, кога имаше терористички напад во Манчестер ...
| | веќе видена | слични

 Зарем постои личност која нема барем една лузна на своето тело? Многу жени имаат лузни од породувањето со царски рез, многу луѓе носат лузни од операции, а ...
| | веќе видена | слични

 Популарноста на тетоважите само се зголемува, па денес голем број луѓе го украсуваат своето тело со нив. Се разбира, овде спаѓаат и познатите. Додека ...
| | веќе видена | слични

Останато

На денешната прес конференција министерот за здравство, Венко Филипче говорејќи околу евентуалните рестриктивни мерки рече дека сеуште се анализираат ...
сите 1080 | | | веќе видена

Охрид, 2. јуни 2020 (Inpress) – СВР Охрид, преку одделението за превенција, презема активности за контрола во спроведувањето на мерките и препораките на ...
сите 198 | | | веќе видена

Со засега двајца од повисоките функционери во партијата заразени, технички премиер повторно приморан да седи дома, сите кандидати од цела изборна единица во ...
сите 151 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски денеска продолжи со незрело, деструктивно однесување, онака како што се однесува за целото време на оваа здравствена криза. Лажни вести, ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пред три години доживеа трагедија за време на нејзиниот концерт: „Не поминува ден, а да не помислам на загинатите“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: