Нега и убавина

Тајните на привлечноста на Корејките Корејските жени, кои се познати по својата убавина, младоликост и беспрекорен тен, ги користат овие трикови, а тоа можете ...
| | веќе видена | слични

Тешко дека може да се најде друг начин што ни дава чувство на свежина и опуштеност, како што е длабокото вдишување на чист воздух. Колку подлабоко вдишуваме, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Се уште нема одлука во однос на можноста за враќање на рестриктивните мерки, кои што ги најавивме во текот на вчерашниот ден, во смисла на тоа дека Комисијата ...
сите 675 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп побара поагресивна реакција од гувернерите кон граѓаните кои протестираат низ градовите во САД поради убиството на ...
сите 581 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 301 | | | веќе видена

Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска изјави дека не би сакал да е вистина она што вчера на судењето на случајот „Рекет" го кажал Бојан ...
сите 195 | | | веќе видена

Стефан Андоновски, советник на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за надворешна политика во своето гостување во емисијата „Само Вистина“ рече дека ...
сите 576 | | | веќе видена

НОВИ 76 ЗАРАЗЕНИ СО КОРОНАВИРУСОТ Се зголеми бројот на заразени од коронавирусот. Според најновата статистика, бројот на заразени е 76, а тестирани се 885 ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нега и убавина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: