Поранешен српски фудбалер се самоуби со пиштол во стан во Белград


Злосторството што го изврши турскиот боксер Ахмет Кемалоглу на големиот муслимански празник ја потресе цела Турција. Кемалоглу (27) утрото на првиот ден од ...
| | веќе видена | слични

Во неделата, во текот на доручекот, како што пишуваат турските медиуми, турскиот боксер Ахмед Кемалоглу, со нож и нанел неколку убодни рани на својата девојка ...
| | веќе видена | слични

Турскиот боксер Селим Ахмет Кемалоглу (26) во неделата наутро до смрт со нож ја избодел неговата девојка Зејнеп Сенпирар. Турските медиуми пишуваат дека ...
| | веќе видена | слични

Само две седмици по ужасната вест која пристигна од Турција за убиството на петгодишното дете, задавено од неговиот татко, 32-годишниот фудбалер Чевхер Токташ, ...
| | веќе видена | слични

Голема трагедија му се случи на српскиот фудбал , откако денеска со истрел од пиштол се самоуби поранешниот српски фудбалски репрезентативец Миљан Мрдаковиќ. ...
| | веќе видена | слични

Девојката на поранешниот српски репрезентативец, Миљан Мрдаковиќ кој се самоуби во Белград тврди дека тој пред јавност секогаш бил насмеан и весел но длабоко ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 738 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно повторно нема да има полициски час. Оваа најва на вчерашната пресконференција стигна од министерот за здравство Венко Филипче. Но, ...
сите 338 | | | веќе видена

Aмериканскиот Оддел за правда и Федералното биро за истраги тврдат дека неименувани држави манипулираат со информациите за да ја влошат ситуацијата во САД ...
сите 385 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 501 | | | веќе видена

„Победнички круг“ на Донал Трамп денеска, вака американските медиуми го опишаа едночасовното обраќање на јавноста на американскиот претседател по потпишувањето ...
сите 334 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени од коронавирусот во Чаир се должи на непочитување на превентивните мерки од страна на граѓаните кои се опуштија особено во ...
сите 168 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се направени повеќе од 1000 тестови. Практично, во општините кои се сметаат за жаришта на корона вирусот, и од каде во изминатите три ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешен српски фудбалер се самоуби со пиштол во стан во Белград

Од:
До кого (е-маил):
Порака: