Бројките не лажат: Зошто овој тандем на Реал не може заедно на теренот?

Зидан има тешка одлука затоа што на теренот изгледа мора да биде само еден. Бројките покажуваат, Зидан не верува во овој тандем. Мадритски „АС“ својата ...
| | веќе видена | слични

Герет Бејл доста често се наоѓа на удар во јавноста без разлика на тоа што соиграчите во секој поглед застануваат во негова одбрана, но притисокот кој го ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Герет Бејл повторно ги нервира навивачите на Реал Мадрид, а вели дека фудбалот му е само работа, додека вистинската спортска љубов му е голфот. Велшанецот го ...
| | веќе видена | слични

Велшкиот интернационалец Герет Бејл не се чувствува пријатно на „Сантијаго Бернабеу“ откако навивачите се свртеа против него и почнаа да го исвиркуваат на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 740 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно нема да има никакви рестрикции во движењето, најави министерот за здравство, Венко Филипче, но предупреди дека ова треба да биде ...
сите 337 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 504 | | | веќе видена

За прв пат имавме и рекордни 120 заболени во последните 24 часа, од кои најголем број се од Скопје, поради што Владата одлучи да го стави Скопје во карантин за ...
сите 236 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се направени повеќе од 1000 тестови. Практично, во општините кои се сметаат за жаришта на корона вирусот, и од каде во изминатите три ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бројките не лажат: Зошто овој тандем на Реал не може заедно на теренот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: