Пијан градоначалник го прекршил карантинот , па се скрил од полицијата во мртовечки ковчег (ВИДЕО)


Полицијата го снимила Хaиме Роландо Урбино Торес како лежи во отворен ковчег со маска на лицето кога дошле да го уапсат во понеделникот навечер. Откриле дека ...
| | веќе видена | слични

Болнички кревет од картон, кој може да се користи за пациентите заболени од корона вирус, се трансформира во ковчег кога тие ќе починат, пренесува британскиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Болнички кревет од картон, кој истовремено може да послужи и како мртовечки сандак, може делува премногу морничаво, но може да биде многу практичен, особено во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Првиот пациент на кого му беше трансплантирано срце во нашата земја заминува на домашно лекување. Претседателот на СДСМ, Зоран Заев и претседателот на ...
сите 201 | | | веќе видена

„Изборите на 15 јули се референдумски важни, бидејќи гласаме за Сигурност и избираме да продолжиме по правиот пат. Спротивната опција на овој пат е Опасност од ...
сите 219 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, попладнево се сретна со млади луѓе во општината Гази Баба.„ Ве мотивираме да учите, работите и живеете во својата ...
сите 348 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пијан градоначалник го прекршил карантинот , па се скрил од полицијата во мртовечки ковчег (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: