Вилијан објасни во што е проблемот со Челзи: Тешко дека ќе останам


Селекторот на италијанската фудбалска репрезентација, Роберто Манчини проговори за трката за титулата во Серија А. Станува се појасно дека ќе се врати фудбалот ...
| | веќе видена | слични

И ова лето сигурно дека не очекуваат бројни шпекулации поврзани за преодниот рок и дел од истите ќе биде Пол Погба. Веќе неколку преодни рокови на големо се ...
| | веќе видена | слични

Не баш сите клубови ќе имаат можност да се засилуваат со големи ѕвезди во периодот кој претстои, особено сега во кризата предизвикана со коронавирусот, меѓутоа ...
| | веќе видена | слични

Само 48 часа откако го договори трансферот на Маури Икарди од Интер за сума од 50 милиони евра плус дополнителни осум милиони евра во бонуси, ПСЖ достави ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 649 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно нема да има никакви рестрикции во движењето, најави министерот за здравство, Венко Филипче, но предупреди дека ова треба да биде ...
сите 301 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 476 | | | веќе видена

Ако се потврди денешната бројка, која според неофицијални информации може да достигне и над 200, следната мерка што ќе биде воведена е полициски пунктови на ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вилијан објасни во што е проблемот со Челзи: Тешко дека ќе останам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: