Отвори се земјо голтни ме: На свадба и пуштил видео на кое НЕВЕСТАТА ИМА СЕ*С СО ДРУГИ!


На социјалните мрежи кружи шокантно видео направено на една венчавка, во него се гледа како младоженецот решил да и се одмазди на својата невеста така што ...
| | веќе видена | слични

Во Шпанија беше снимено видео на кое е забележано како ајкула со должина од 6 метри кружи околу пливач, а снимката е објавена на социјалните мрежи. Очевидците ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американскиот претседател Џо Бајден веднаш се фати за работа и почна да ги поништува политиките на неговиот претходник Доналд Трамп, уште на првиот ден од ...
сите 151 | | | веќе видена

Жители на селото Бибај во општина Урошевац во Косово организираа прослава во живо за време на вчерашната инаугурација на новиот претседател на Соединетите ...
сите 196 | | | веќе видена

Ни треба јасна визија и креатива да се справиме со економската криза, во Македонија имаме проблем со големата корупција и невладеењето на правото, рекол ...
сите 232 | | | веќе видена

Согласно неделните извештаи на Институтот за јавно здравје за изминатиот месец, се бележи стабилизација на епидемијата во земјата, велат од Министерството за ...
сите 602 | | | веќе видена

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 72 | | | веќе видена

8.000 дози вакцини од производителот Фајзер, што Македонија ќе ги добие од соседна Србија се наменети за сите здравствени и медицински работници, а во од ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Отвори се земјо голтни ме: На свадба и пуштил видео на кое НЕВЕСТАТА ИМА СЕ*С СО ДРУГИ!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: