Интер ја одбил понудата на ПСЖ за Икарди и доставил контрапредлог

Италијанските медиуми пренесуваат дека ПСЖ и Интер после интензивни преговори постигнале договор за трансферот на Икарди и се чека само официјална потврда. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Интер и ПСЖ се договорија за целосен трансфер на напаѓачот Мауро Икарди. Парискиот клуб ќе купи 27-годишен напаѓач за 50 милиони евра, плус 7 милиони евра ...
| | веќе видена | слични

Интер и Пари Сен Жермен се на добар пат да постигнат договор за трансфер на Мауро Икарди кој изминавата кампања ја мина на позајмица на „Паркот на принцовите“. ...
| | веќе видена | слични

Антонио Конте минатата сезона седна на клупата на Интер со една цел, да ја сруши доминацијата на Јувентус, но во првата сезона е далеку од таа цел, „старата ...
| | веќе видена | слични

Иднината на Мауро Икарди е во Пари Сен Жермен. Италијанскиот експерт за трансфери Џанлука Ди Марцио за „Скај спорт Италија“ открива дека ПСЖ ќе му плати 50 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Трамп се закани дека ќе ја испрати војската за да ги угасне протестите во САД, поради смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд. Ако градовите и државите не успеат ...
сите 509 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 298 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски денеска продолжи со незрело, деструктивно однесување, онака како што се однесува за целото време на оваа здравствена криза. Лажни вести, ...
сите 256 | | | веќе видена

Британската Влада планира до крајот на јуни да го замени карантинот за патниците кои пристигнуваат на аеродромите, а воздушните мостови се појавија како ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интер ја одбил понудата на ПСЖ за Икарди и доставил контрапредлог

Од:
До кого (е-маил):
Порака: