Лепа Брена се пофали со новата девојка на Виктор


3 копии

Бидејќи никогаш не ни сонувала дека ќе ги доживее овие години, Наоми Кембел не ја крие благодарноста за сè, особено за луѓето со кои е опкружена и кои се ...
| | веќе видена | слични

Пандемијата со коронавирусот ја промени и динамиката на роденденски прослави, па една таква, далеку поскоромна од претходните, имаше и пејачката Александра ...
| | веќе видена | слични

Стефан Живојиновиќ донел одлука да се повлече од естрадната сцена и да се препушти на некои други работни амбиции кои во еден момент се создале. Како што ...
| | веќе видена | слични

Синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Стефан Живојиновиќ, последниве години гради музичка кариера, но и покрај неговото достигнување, тој донесе одлука да се ...
| | веќе видена | слични

Фолк ѕвездата Сузана Гавазова вчера го промовираше спотот за новата песна „Апсолутно мој“, кој го снимаше во Скопје, Струмица и Валандово. Непосредно по ...
| | веќе видена | слични

Останато

Порасна бројот на невработени во државата во април во однос на месец март, поради пандемијата на коронавирусот. Прецизна слика даваат податоците кои ги објави ...
сите 802 | | | веќе видена

Тормозењето на граѓаните не значи дека СДСМ има стратегија и мерки против епидемијата. Македонија е црна дамка на ковид мапата на Европа.Заев и Филипче преку ...
сите 1006 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно повторно нема да има полициски час. Оваа најава на вчерашната пресконференција стигна од министерот за здравство Венко Филипче. Но, ...
сите 345 | | | веќе видена

За граѓаните на сите општини во градот Скопје, околните скопски општини Арачиново, Зелениково, Илинден, Петровец и Студеничани, во Куманово, Липково, Штип, ...
сите 251 | | | веќе видена

Во Вашингтон за утре е закажен голем протест против расната сегрегација и неправдата околу полициското насилство врз црномурестото население во САД. Протестот ...
сите 270 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на 18-годишнината од партијата посака Албанец за премиер. Ова побуди низа реакции кај политичките субјекти во земјава. СДСМ како ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лепа Брена се пофали со новата девојка на Виктор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: