ИМАМ ПО ГРЕШКА СЕ ОЖЕНИЛ СО МАЖ а платил две кози и две вреќи шеќер


Останато

Скратениот празничен карантин почнува утре во 11 часот и ќе трае се до вторник до 5 часот наутро. Вака одлука вчера попладне донесе Владата. Граѓаните ќе ги ...
сите 314 | | | веќе видена

За домашните миленичиња остануваат востановените термини и за време на продолжениот празничен викенд, соопштија вчера од Владата. Граѓаните, во периодот кога ...
сите 266 | | | веќе видена

Нема најава за нова лидерска средба за датум за избори. Но, може да се каже дека има комуникација и се вложуваат напори да се постигне консензус, изјави ...
сите 492 | | | веќе видена

Македонија продолжува со црните биланси од епидемијата. Заради лошото менаџирање со кризата, наместо да се стишува, епидемијата се уште е на нивото кога беше ...
сите 475 | | | веќе видена

Вицепреиерката за економски прашања Мила Царовска, денеска ги отфрли тврдењата дека се доцни со економските мерки за справување со коронакризата, односно со ...
сите 478 | | | веќе видена

Скопје, 23. мај 2020 (Inpress) – На почетокот на јуни ќе почнат со работа градинките, а очекувањата се границите да се отворат кон средината на јуни, ...
сите 222 | | | веќе видена

Деветгодишно дете хоспитализирано во Градската општа болница „Св. Наум Охридски“ е во животозагрозувачка состојба по сообраќајка која вчера во попладневните ...
сите 292 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ИМАМ ПО ГРЕШКА СЕ ОЖЕНИЛ СО МАЖ а платил две кози и две вреќи шеќер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: