Затоа што нема културна вредност ќе се руши домот на Интер и Милан

4 копии

Интер и Милан се блиску до реализацијата на нивниот проект за изградба на нов стадион, откако локалниот совет на Милано одлучи дека стадионот „Сан Сиро“ не е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со засега двајца од повисоките функционери во партијата заразени, технички премиер повторно приморан да седи дома, сите кандидати од цела изборна единица во ...
сите 153 | | | веќе видена

Националната гарда е забележана на улиците на Вашингтон по деновите на насилни немири низ десетици американски градови додека американскиот претседател Доналд ...
сите 336 | | | веќе видена

Речиси една недела мина откако по посебени протоколи угостителските објекти ги отворија вратите за посетителите, но според тоа што може да се забележи повеќето ...
сите 114 | | | веќе видена

Да се оди на избори или не прашање е сега. Шекспировата дилема во македонски услови на пандемија се наметнува поради зголемениот број на заболени и починати од ...
сите 441 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Затоа што нема културна вредност ќе се руши домот на Интер и Милан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: