Вилијан ќе замине од Челси


Селекторот на италијанската фудбалска репрезентација, Роберто Манчини проговори за трката за титулата во Серија А. Станува се појасно дека ќе се врати фудбалот ...
| | веќе видена | слични

Не баш сите клубови ќе имаат можност да се засилуваат со големи ѕвезди во периодот кој претстои, особено сега во кризата предизвикана со коронавирусот, меѓутоа ...
| | веќе видена | слични

Само 48 часа откако го договори трансферот на Маури Икарди од Интер за сума од 50 милиони евра плус дополнителни осум милиони евра во бонуси, ПСЖ достави ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Охрид, 2. јуни 2020 (Inpress) – СВР Охрид, преку одделението за превенција, презема активности за контрола во спроведувањето на мерките и препораките на ...
сите 262 | | | веќе видена

Националната гарда е забележана на улиците на Вашингтон по деновите на насилни немири низ десетици американски градови додека американскиот претседател Доналд ...
сите 287 | | | веќе видена

Со засега двајца од повисоките функционери во партијата заразени, технички премиер повторно приморан да седи дома, сите кандидати од цела изборна единица во ...
сите 89 | | | веќе видена

„Она што не плаши е дека земјата е рекордер по бројот на заболени од Ковид-19 во регионот “ – одговори Христијан Мицкоски на вчерашната порака на Зоран Заев ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вилијан ќе замине од Челси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: