“Моето момче сака да го оставам синот од првиот брак, мислам дека тоа ќе го направам“

На социјалните мрежи често пати може да се најдат поставени прашања на разни теми на кои се бараат одговори. Едно шокантно прашање ги „запали" корисниците, а ...
| | веќе видена | слични

Пред точно 6 месеци на Северина Којиќ, судот во Загреб и го одзеде синот и му го додели на нејзиниот поранешен сопруг Милан Поповиќ, а пејачката поради тоа на ...
| | веќе видена | слични

 Помина пола година откако на Северина ѝ беше одземено старателството над синот по 8 години, а таа се огласи на Инстаграм по тој повод. Пред 6 месеци, ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Хрватската пејачка Северина Којиќ, зема фотографија од албумот на нејзиниот партнер Игор Којиќ и ја преработи во фотошоп, пренесуваат медиумите. Таа објави ...
| | веќе видена | слични

Останато

ПОРАСНА БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ, НОВИ 52 Во последното деноноќие бројот на заразени повторно се зголеми. Од Комисијата за заразни болести која се уште држи ...
сите 601 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 309 | | | веќе видена

Министерството за здравство информираше дека во изминатите 24 часа се регистрирани 52 нови лица позитивни на коронавирусот и 30 оздравени пациенти. Во овој ...
сите 522 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 165 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден епидемиолозите бележат повеќе од двојно зголемување на бројот на заболени од Ковид-19 за разика од претходниот кога беа регистрирани ...
сите 243 | | | веќе видена

Претседателот, Стево Пендаровски,оствари телефонски разговор со поглаварот на Римокатоличката црква, папата Франциск.Од неговиот Кабинет, информираат дека ...
сите 208 | | | веќе видена

Австриските граѓани од средината на јуни повеќе нема да треба да носат маски во училишта, продавници и во сферата на туризмот, откако бројот на активни случаи ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“Моето момче сака да го оставам синот од првиот брак, мислам дека тоа ќе го направам“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: