Брена подготвува нова свадба, Виктор се жени?


Дворот го разубавува зеленило и огромен базен.Фолк ѕвездата Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ имаа луксузна вила на Бежаниска коса во Белград, ...
| | веќе видена | слични

Стефан Живојиновиќ донел одлука да се повлече од естрадната сцена и да се препушти на некои други работни амбиции кои во еден момент се создале. Како што ...
| | веќе видена | слични

Синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Стефан Живојиновиќ, последниве години гради музичка кариера, но и покрај неговото достигнување, тој донесе одлука да се ...
| | веќе видена | слични

Емисијата „Папарацо лов“ која што постојано ги следи популарните фаци на балканот во едно од нејзините изданија ја следеа Лепа Брена а приказната ја насочија ...
| | веќе видена | слични

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брена подготвува нова свадба, Виктор се жени?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: