Реал Мадрид: Се враќа Хакими


Единсон Кавани сигурно нема да биде дел од ПСЖ наредната натпреварувачка сезона, а тоа му остави простор на Мауро Икарди доста помирно да донесе одлука за ...
| | веќе видена | слични

Кејлор Навас беше дел од историскиот тим на Реал Мадрид кој освои три последователни титули во Лигата на шампионите, но костариканскиот чувар на мрежата ...
| | веќе видена | слични

Напаѓачот на Сантос, Кајо Хорхе го привлече вниманието на Јувентус, пренесува „Калчомеркато“. Јувентус е подготвен да плати 15 милиони евра за 18-годишниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Националната пливачка федерација бара од Владата да се пуштат базените во употреба, тие до Министерството за здравство испратија предлог мерки за пливање во ...
сите 357 | | | веќе видена

Австриските граѓани од средината на јуни повеќе нема да треба да носат маски во училишта, продавници и во сферата на туризмот, откако бројот на активни случаи ...
сите 255 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 156 | | | веќе видена

ПОРАСНА БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ, НОВИ 52 Во последното деноноќие бројот на заразени повторно се зголеми. Од Комисијата за заразни болести која се уште држи ...
сите 190 | | | веќе видена

Претседателот, Стево Пендаровски,оствари телефонски разговор со поглаварот на Римокатоличката црква, папата Франциск.Од неговиот Кабинет, информираат дека ...
сите 215 | | | веќе видена

Жива музика, играње на маса, гушкање. Ова, меѓу другото, го затекнале пазарните инспектори синоќа, додека вршеле контроли во угостителските објекти кои од ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал Мадрид: Се враќа Хакими

Од:
До кого (е-маил):
Порака: