Поранешна асистентка на Харви Вајнштајн открива детали од договор за тајност што го потпишала откако го обвини за сексуален напад

2 копии

Ровена Чиу повеќе не се плаши од Харви Вајншајн и неговите поданици. Поранешната асистентка реши јавно да дискутира за наводната опседнатост со секс на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српската пејачка Ана Севиќ (34) поднесе тужба против поранешниот сопруг Дарко Лазиќ (28) зошто пејач уште од разводот воопшто не плаќал алиментација за нивната ...
| | веќе видена | слични

Поранешната асистентка на осудениот сексуален престапник, Харви Вајнштајн, Ровена Чиу, открила детали од договорот за тајност што го потпушала со холивудскиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешна асистентка на Харви Вајнштајн открива детали од договор за тајност што го потпишала откако го обвини за сексуален напад

Од:
До кого (е-маил):
Порака: