За некои е некоректно да се зборува за играчи од други клубови, но тренерот на Барса тоа го прави без срам

Тренерот на Барселона, Кике Сетиен смета дека Нејмар, Лаутаро Мартинез и Миралем Пјаниќ одлично би се вклопиле во неговиот тим. Шпанија Многу од тренерите ...
| | веќе видена | слични

Усман Дембеле и натаму работи на својата рехабилитација откако пред корона паузата заработи тешка повреда на мускулот, а во период кога играчите полека се ...
| | веќе видена | слични

Некои фудбалери имаат пороци што тие едноставно не можат без нив. Општо познато е дека едно од најскапите засилувања во историјата на Барселона не може без ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барселона во овој период се поврзува со ангажман на неколку фудбалери кои треба да засилат неколку позиции во тимот. Во изминативе денови најгласни се ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Нејмар повторно размислува да се врати во Барселона, тврди „ОК Диарио“. Бразилецот ги бранеше боите на Каталонците од 2013 до ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Пари Сент Жермен, Нејмар не се откажува од својата идеја да се врати во Барселона, тврдат каталонските медиуми. Бразилецот играше за Барселона ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За некои е некоректно да се зборува за играчи од други клубови, но тренерот на Барса тоа го прави без срам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: