НЕВРЕМЕ ЈА ОДНЕСЕ ГРЦИЈА! (Видео)


9 копии
2 копии
8 копии

Силно невреме погоди повеќе региони во Грција, донесе грмежи, молњи и обилни врнежи од дожд. Невремето однесе најмалку еден живот. Обилните дождови, претежно ...
| | веќе видена | слични

Силно невреме се истури на неколку региони во Грција, носејќи грмежи, молњи и обилни врнежи. Невремето однесе најмалку еден живот, јавуваат грчките медиуми. ...
| | веќе видена | слични

Обилни внрежи проследени со град го погодија денеска Белград во околу 13 часот, а најавените непогоди, како што информираат метеоролозите, во наредните часови ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Република Македонија во последните три месеци живее во специфична состојба која јас ја нарекувам „продолжена стресна состојба“. Поголемиот број граѓаните се ...
сите 476 | | | веќе видена

Во очекување на нова лидерска средба кај претседателот Стево Пендаровски на која се очекува договор меѓу политичките партии за датум за избори, францускиот ...
сите 472 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЕВРЕМЕ ЈА ОДНЕСЕ ГРЦИЈА! (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: