ТЕШКА СООБРАЌАЈКА ВО СКОПЈЕ, дете се бори за живот

2 копии

Вчера околу 21.30 часот на автопатот Демир Капија – Неготино, кај селото Тремник, се случила сообраќајна незгода во која патничко возило „ауди“ со скопски ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Две патнички возила на автопатот Демир Капија – Неготино возеле во спротивна насока и направиле сообраќајна несреќа со трето возило. Полицијата при увидот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии
5 копии
повеќе

Останато

Носителката на листа на изборната единица 6 на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За Обнова на Македонија“. Дафина Стојаноска од средбата со жените од движењето за ...
сите 436 | | | веќе видена

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 293 | | | веќе видена

Носителката на ИЕ 2, Сања Лукаревска, при посетата на општина Липково, рече дека е горда што е носителка токму на ИЕ2, бидејќи таа е достоинствен репрезент и ...
сите 420 | | | веќе видена

Фановите на Ливерпул во изминативе неколку дена на големо ја слават титулата во Премиер лигата на која чекаа цели 30 години, па во низата на честитки кои ги ...
сите 192 | | | веќе видена

Прво изборно соочување на лидерите на двете најголеми партии Христијан Мицкоски и Зоран Заев. Лидерите на ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ во предизборен дуел дебатираа на ...
сите 173 | | | веќе видена

Македонија руши рекорди по бројот на заразени и починати од корона вирусот. Само вчера имаше дури 12 починати и 132 новозаразени, од само 868 тестирања, што ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА ВО СКОПЈЕ, дете се бори за живот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: