Хакими ќе се врати во Реал Мадрид


3 копии

Еден од најголемите таленти во Шпанија, Феран Торес, доби дозвола да го напушти тимот на Валенсија во случај на вистинска понуда. Тој веќе ги одби понудите на ...
| | веќе видена | слични

Шпанија важи за земја расадник на фудбалски таленти, а меѓу нив се вбројува и фудбалерот на Валенсија, Феран Торес. Младиот фудбалер со своите настапи во тимот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хакими ќе се врати во Реал Мадрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: