Два клуба од Англија заинтересирани за Игуаин

Екипата на Барселона доби уште еден жесток удар. По силните проблеми што Каталонците ги имаат поради фактот што не можат да го комплетираат трансферот на ...
| | веќе видена | слични

Планот на Барселона околу трансферите што треба да бидат реализирани во летниот преоден рок се распаѓа како кула од карти. Откако им пропадна трансферот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Според најавите на шпанските и италијанските медиуми, Барселона веќе има постигнато вербален договор со Лаутаро Мартинез, но сега претстои најтешкиот и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Лаутаро Мартинез не е на продажба. Точно е, Барселона нè контактираше. Имаме добри односи со нив, но им ставивме до знаење дека нема да го продадеме Mартинез. ...
| | веќе видена | слични

Од Интер потврдија дека Барселона ги контактирала за доведување на Лаутаро Мартинез. На Барселона нема да и биде лесно да го доведе Мартинез. Каталонскиот ...
| | веќе видена | слични

Барселона ја одби понудата на Јуевнтус во која главна ѕвезда требаше да биде Миралем Пјаниќ. Причината за тоа се преголемите апетити на италијанскиот тим кој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Два клуба од Англија заинтересирани за Игуаин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: